top of page

AUTOSERVIS

Nabízíme kompletní servis, opravy a údržbu automobilů.

01

AUTOSKLO
 

Nabízíme Vám expresní výměnu autoskla, kterou provádí profesionálové působící v oboru více jak 10 let.

Přivezete vůz do našeho servisu a za 2 hod. odjíždíte s novým autosklem. To vše díky použití nejnovější technologie, která takto rychlou výměnu umožňuje vč. záruky za odvedenou práci.
Dále nabízíme opravu autoskla, protože vetšina prasklin do 2 cm lze opravit.

02

AUTODIAGNOSTIKA + KONTROLA A VÝMĚNA AUTOBATERIÍ
 

Provádíme autodiagnostiku vozidel všech značek. Jsme vybaveni moderním diagnostickým zařízením, které umožňuje komunikovat s řídící jednotkou Vašeho vozu. Jeho pomocí technik autoservisu načítá údaje a může diagnostikovat, jak případné závady, tak celou řadu funkcí Vašeho automobilu jako např. motor, elektroniku, airbagové jednotky, ABS a další části podle výbavy Vašeho vozidla.

Zařízení spolupracuje s jednotkami jak benzínových tak i dieselových motorů.

03

SPOJKY
 

Spojka je velice důležitou součástí pohonného ústrojí. Úkolem spojky je nejen vozidlo rozjet, ale i zastavit, případně přeřadit rychlostní stupeň.Spojková sada logicky přímo souvisí se setrvačníkem, který u dieselových motorů může být dvouhmotový.

Samotná spojka se před nutnou výměnou často projeví protáčením. Když sešlápnete plyn, otáčky se zvyšují, ale auto nezrychluje. Opotřebované obložení už je tak hladké, že disky nemají potřebnou přilnavost. Spojkové ložisko se při vadné funkci projevuje chrastivým zvukem při sešlápnutí pedálu spojky.

04

PROVOZNÍ KAPALINY A FILTRY
 

Obecně se doporučuje měnit olej po každých ujetých 15 tis. Km nebo po jednom roce. Pravidelná výměna motorového oleje Vám zajistí delší životnost motoru a vylepší jeho výkon. Výměna oleje je nejčastěji spojená s výměnou olejového filtru, vzduchového filtru a kabinového filtru.

05

PODVOZEK + BRZDY
 

Nabízíme kompletní výměny brzdových destiček a kotoučů.

Provádíme opravy náprav a podvozků pro osobní, malé a střední užitkové automobily všech značek a typů.

  • silentbloky

  • výměna čepů a ramenů

  • výměna tlumičů a ostatních prvků podvozku

bottom of page